• 501 198 441

  NAPRAWA PRALKI TO NASZA SPECJALNOŚĆ

   

  Naprawa pralki

  Potrzebujesz szybkiej pomocy? Masz nagłą awarię i nie wiesz co robić? Nic trudnego. Jesteśmy do twojej dyspozycji w każdej chwili. Zadzwoń i zamów nasze pogotowie techniczne a my zajmiemy się Twoją pralką. Naprawiamy pralki takich firm jak: Whirpoll, Candy, Beko, Samsung, Bosh, Electrolux, Amica, Ariston, Ardo, LG, Indesit, Gorenje, Zanussi, Polar oraz wiele innych.


 • Serwis pralki

  Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych pogwarancyjnych usług naprawczych. Solidnie wykonamy dla Państwa powierzone nam zadania, z których efektu będą Państwo w pełni zadowoleni. Zatem jeśli potrzebują Państwo błyskawicznej i fachowej pomocy z zakresu naprawy pralek zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy na terenie Warszawy a na wszystkie naprawy udzielamy od 6 - 12 miesięcy gwarancji. Dla wygody naszych klientów przed przyjadem ustalany jest dogodny termin naprawy i przybliżona wycena a samo sprawdzenie pralki - tylko 50 zł.

 • Naprawa pralek

  Wszystkie części zużyte wymieniamy na oryginalne lub zamienniki, które są dostępne na rynku części zamiennych, między innymi: łożyska, programatory, uszczelki, pompy wodne, fatruchy, itd...

 • Pralki Naprawa Doradztwo

  Nasza firma doradza zarówno w doborze pralek, jak również udziela fachowego doradztwa w zakresie ich użytkowania. Dla wygody naszych klientów udzielamy telefonicznych konsultacji w zakresie samodzielnego rozwiązywania drobnych usterek nie wymagających naszej interwencji. Dobra rada! Jeśli pralka przestała działać lub pojawiły się wycieki należy zakończyć pranie i wyłączyć pralkę z prądu!